Czas około Bożonarodzeniowy kojarzy mi się z układaniem puzzli:) Moja rodzina, zwłaszcza mama i ciocia, chętnie w tym okresie zabierała się za układanie naprawdę trudnych krajobrazów podzielonych na tysiąc i więcej małych kawałków. W czasie kupowania prezentów, myśląc o pewnym młodszym członku rodziny z Polski, kupiłam składające się z 750 części puzzle z motywem bajki "Piękna i Bestia". Tak się jednak złożyło, że w drogę ruszył inny prezent, a puzzle zostały u mnie. Postanowiłam więc podtrzymać rodzinną tradycję, czego efekt widać na poniższym zdjęciu:) To świetny relaks i rozrywka, choć wymaga pewnego pokładu cierpliwości.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz