EKLEKTYCZNIE. O WSZYSTKIM CO MNIE ZAINTERESOWAŁO:)
wtorek, 30 grudnia 2014
KUBEK
Ile radości może człowiekowi sprawić zakup jednego kubka:) Dostałam kartę podarunkową do Starbucks o wartości 25$ i sprawiłam sobie prześliczny kubek. Mała rzecz a cieszy, zwłaszcza jeśli kojarzy się z bliskimi osobami…:)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz