niedziela, 28 grudnia 2014

NA POCZĄTEK

Na początek powiem tak: piszę pod pseudonimem. Tak postanowiłam i tego mam zamiar się trzymać. To kompromis, na który poszłam sama ze sobą. Walczyła we mnie potrzeba pisania w eter i wrodzony introwertyzm. Na tym blogu chciałabym opisywać świat z mojego punktu widzenia (a to nowość, w świecie blogów:D), co mi się podoba, a co nie, co mnie urzeka, co doceniłam, co widziałam…Nie, nie chce tu za dużo narzekać, wolę skupić się na pozytywnych elementach życia. Ciężko mi przewidywać, ale chyba tematyka będzie dość zróżnicowana…

to na tyle i pozdrawiam:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz