sobota, 7 lutego 2015

WIDOK ZA OKNEM

 Nie jestem miłośniczką zimy, aczkolwiek potrafię dostrzec jej swoiste piękno. I właśnie kiedy dziś wyjrzałam przez okno zachwycił mnie poranny krajobraz…taki bajkowy, fantastyczny…





Brak komentarzy:

Prześlij komentarz