EKLEKTYCZNIE. O WSZYSTKIM CO MNIE ZAINTERESOWAŁO:)
sobota, 7 lutego 2015
WIDOK ZA OKNEM
Nie jestem miłośniczką zimy, aczkolwiek potrafię dostrzec jej swoiste piękno. I właśnie kiedy dziś wyjrzałam przez okno zachwycił mnie poranny krajobraz…taki bajkowy, fantastyczny…
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz