Były najwyższy budynek w New York City - Empire State Building
Obecnie najwyższy budynek w New York City - One World Trade Center
P.S. Tak na marginesie, dodam tylko, że zamieszkanie w Stanach zweryfikowało moje podejście do "bycia w pobliżu". Tutaj standardowo "jesteśmy w pobliżu", kiedy do jakiegoś miejsca mamy bite pół godziny drogi i więcej…




Brak komentarzy:
Prześlij komentarz