środa, 11 lutego 2015

MANHATTAN

Widok na Manhattan z perspektywy drugiego brzegu rzeki Hudson po stronie New Jersey jest świetny:) Jeśli tylko z P. jesteśmy w pobliżu to nie możemy się oprzeć żeby nie zatrzymać się choć na chwilę i nie "rzucić okiem" :) Szkoda, że moje zdjęcia nie oddają w całości tego zachwycającego widoku.




                             Były najwyższy budynek w New York City - Empire State Building


                     Obecnie najwyższy budynek w New York City - One World Trade Center










P.S. Tak na marginesie, dodam tylko, że zamieszkanie w Stanach zweryfikowało moje podejście do "bycia w pobliżu". Tutaj standardowo "jesteśmy w pobliżu", kiedy do jakiegoś miejsca mamy bite pół godziny drogi i więcej…

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz