środa, 12 sierpnia 2015

O SAMOCHODACH

Mam sentyment do starych amerykańskich filmów, a kojarzą mi się z nimi stare "amerykańskie" samochody. Na przykład takie jak te na zdjęciach poniżej… 






Czy ktoś pamięta filmowy motyw, którego częściami składowymi są: czerwony kabriolet, pan w średnim wieku i kryzys tegoż wieku? Byłam ostatnio naocznym świadkiem tego zjawiska w rzeczywistości. Starszy Pan ze znacznym ubytkiem owłosienia na głowie sunął swoim malutkim, czerwonym kabrioletem właśnie…Cóż, a może to tylko taki wykreowany filmowy wątek i nie należy tego tak interpretować, a Panowie po prostu lubią kabriolety?    



Żeby nie było tylko tak sentymentalnie…Zdjęcie samochodu, którego marka wzbudza melancholię u wielu starszych Amerykanów, a współczesna odsłona zachwyt u wielu młodych Amerykanów…




Brak komentarzy:

Prześlij komentarz